top of page
controversial-abstract-businness-group-people-talking-in-unusuall-place-like-a-company-on-
4a55655e-2b3d-4a51-8618-d083b581b03b_edited.jpg

Efektivní komunikace

Kurz efektivní komunikace je jako horská dráha plná vzrušujících zatáček a strmých sjezdů. Nebojte se ale, všechno je bezpečné se zdárným koncem, nebo spiš začátkem? Komunikační dovednosti, které si osvojíte v průběhu tohoto kurzu vám otevřou nové možnosti a přinesou úspěch v dnešním světě.

Prezentační dovednosti

Chcete zaujmout své publikum, předat svou myšlenku efektivně a s jistotou? Implementací správných technik budete schopni připravit působivou prezentaci, ať už se jedná o business prezentaci, školní projekty nebo veřejné vystoupení. Staňte se řečníkem, který inspiruje a zanechává trvalý dojem.

midjourney_Make_me_a_picture_of (1)_edited.jpg
e3948903-aebc-490e-84fd-86d8aa5a17d2_edited_edited.jpg

Vyjednávání

Stáváte se často svědkem situací, kdy by vám umění vyjednávat hodně pomohlo? Na tomto kurzu se naučíte rozplést nitky složitých vyjednávacích  situací  či  rozklíčovat  skryté  cíle  a strategie druhé strany. Správnými postupy si budete moci efektivně vyjednat své vlastní zájmy ať už ve prospěch vlastní či oboustranný.

Asertivní komunikace

Každodenní interakce s lidmi jsou nedílnou součástí našeho života a proto je nezbytné být schopni s nimi patřičně zacházet. Často se stává, že se nám nedaří sdělit své myšlenky a potřeby adekvátně, aniž bychom druhou stranu zranili. Tento kurz je zaměřen na získání důvěry druhých a efektivní komunikaci s ostatními, která vám umožní dosahovat vytyčených cílů nekonfliktím způsobem.

take-a-picture-that-captures-assertive-communication-in-a-particular-situation--Two-people
bottom of page