top of page
Kotva 1
Kotva 2
controversial-abstract-businness-group-people-talking-in-unusuall-place-like-a-company-on-
Man-and-woman-and-AI-robot-waiting-for-a-job-interview--AI-vs-human-competition.png

Efektivní komunikace

Kurz efektivní komunikace je jako horská dráha plná vzrušujících zatáček a strmých sjezdů. Nebojte se ale, všechno je bezpečné se zdárným koncem, nebo spiš začátkem? Komunikační dovednosti, které si osvojíte v průběhu tohoto kurzu vám otevřou nové možnosti a přinesou úspěch v dnešním světě.

Prezentační dovednosti

Chcete zaujmout své publikum, předat svou myšlenku efektivně a s jistotou? Implementací správných technik budete schopni připravit působivou prezentaci, ať už se jedná o business prezentaci, školní projekty nebo veřejné vystoupení. Staňte se řečníkem, který inspiruje a zanechává trvalý dojem.

business-mans-present-a-success-chart-on-a-screen-in-a-glass-enclosed-meeting-room-with-a-
Two-men-and-a-woman-haggle-in-the-marketplace-of-the-pyramids-in-Giza--.png

Vyjednávání

Stáváte se často svědkem situací, kdy by vám umění vyjednávat hodně pomohlo? Na tomto kurzu se naučíte rozplést nitky složitých vyjednávacích  situací  či  rozklíčovat  skryté  cíle  a strategie druhé strany. Správnými postupy si budete moci efektivně vyjednat své vlastní zájmy ať už ve prospěch vlastní či oboustranný.

Asertivní komunikace

Každodenní interakce s lidmi jsou nedílnou součástí našeho života a proto je nezbytné být schopni s nimi patřičně zacházet. Často se stává, že se nám nedaří sdělit své myšlenky a potřeby adekvátně, aniž bychom druhou stranu zranili. Tento kurz je zaměřen na získání důvěry druhých a efektivní komunikaci s ostatními, která vám umožní dosahovat vytyčených cílů nekonfliktím způsobem.

923438e1-9003-4f2f-b142-9e4b185639dd_edited.jpg
bottom of page